Purencool (5.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Articles
ne: लेखहरु

en: On
ne: माथि

en: Link
ne: लिङ्क

en: Text
ne: अक्षर

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: wide
ne: चौडा

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
