Purencool (5.0.0-beta5) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: page
si: පිටු

en: Articles
si: ලිපි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
