Purencool (5.0.0-beta6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Domain
hy: Դոմեյն
