Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Node
az: Material

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Menus
az: Menyular

en: About
az: Haqqında
