Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Node
is: Nóða

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Menus
is: Valmyndir

en: About
is: Um
