Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Body
am: አካል

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Menus
am: ምናሌዎች
