Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Node
bs: Nod

en: Exclude
bs: Isključi
