Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Node
da: Indholdselement

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Menus
da: Menuer

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: About
da: Om

en: Custom Path
da: Tilpasset sti
