Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
