Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Node
el: Κόμβος

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Menus
el: Μενού

en: About
el: Περί
