Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Node
ne: नोड

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा
