Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Node
pl: Węzeł

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Menus
pl: Menu

en: About
pl: O stronie

en: Login URL
pl: Adres logowania

en: Entity Type
pl: Typ encji
