Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Body
sk: Text

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Node
sk: Uzol

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Menus
sk: Menu

en: About
sk: Informácie o
