Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака
