Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Node
ta: கணு

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: About
ta: பற்றி
