Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Operations
fr: Actions

en: Subject
fr: Objet

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Node
fr: Nœud

en: Exclude
fr: Exclure

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: About
fr: À propos

en: Custom Path
fr: Chemin personnalisé

en: Login URL
fr: URL de connexion

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: API URL
fr: URL API
