Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Menus
jv: Menu

en: About
jv: Ngenani
