Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Node
mg: Fehy
