Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Menus
nl: Menu's

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: About
nl: Over

en: Login URL
nl: Login-URL

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: API URL
nl: API-URL
