Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
