Purge (8.x-3.0-beta3) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Configure
cs: Nastavení

en: Database
cs: databáze

en: Performance
cs: Výkon

en: Domain
cs: Doména

en: Processors
cs: Procesory

en: State
cs: Stav

en: Close
cs: Zavřít

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Change
cs: Změnit

en: Empty
cs: Prázdný

en: New
cs: Nové

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Supported
cs: Podporováno

en: Inspect
cs: Inspekce

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
