Purge (8.x-3.0-beta3) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Refresh
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: Url
da: URL

en: Performance
da: Ydelse

en: Domain
da: Domæne

en: Processors
da: Behandlere

en: State
da: Status

en: Close
da: Luk

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: Change
da: Skift

en: Empty
da: Tom

en: Purge
da: Fjern

en: Engine
da: Maskine

en: Failed
da: Mislykkedes

en: New
da: Ny

en: Move down
da: Flyt ned

en: Move up
da: Flyt op

en: Not supported
da: Ikke understøttet

en: Memory
da: Hukommelse

en: Supported
da: Understøttet

en: Queue
da: Kø

en: Expression
da: Udtryk

en: Inspect
da: Inspicér

en: Delete @label
da: Slet @label

en: Capacity
da: Kapacitet
