Purge (8.x-3.0-beta3) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Add
ps: زیاتول

en: Path
ps: يونلور

en: Refresh
ps: تاندول

en: Configure
ps: سازول

en: Performance
ps: كارېدون

en: Close
ps: تړل

en: Change
ps: بدلون

en: Empty
ps: تش

en: Plugin
ps: لګون

en: New
ps: نوی
