Purge (8.x-3.0-beta3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Add
ug: قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Close
ug: يېپىش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
