Purge (8.x-3.0-beta4) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Performance
lt: Veikimas

en: Domain
lt: Domenas

en: Processors
lt: Procesoriai

en: State
lt: Etapas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Change
lt: Keisti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Purge
lt: Valyti

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Failed
lt: Nepavyko

en: New
lt: Naujas

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Null
lt: Nulis

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
