Purge (8.x-3.0-beta4) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг

en: Refresh
os: Сног кæн
