Purge (8.x-3.0-beta5) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Domain
th: โดเมน

en: State
th: รัฐ

en: Close
th: ปิด

en: Regular expression
th: การแสดงออกปกติ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: Null
th: null

en: Page cache
th: การแคชเนื้อหา
