Purge (8.x-3.0-beta5) - en to tr translation catalogue (44 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: No
tr: Hayır

en: File
tr: Dosya

en: Tag
tr: Etiket

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Path
tr: Yol

en: Refresh
tr: Yenile

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Total
tr: Toplam

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Database
tr: Veritabanı

en: Performance
tr: Performans

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Processors
tr: İşlemciler

en: State
tr: Durum

en: Close
tr: Kapat

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: Change
tr: Değiştir

en: Deleted
tr: Silindi

en: Empty
tr: Boş

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: New
tr: Yeni

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Move down
tr: Aşağı taşı

en: Move up
tr: Yukarı taşı

en: Not supported
tr: Desteklenmiyor

en: Null
tr: Boş

en: Page cache
tr: Sayfa önbelleği

en: Submission
tr: Gönderim

en: @num days
tr: @num gün

en: no caching
tr: önbellekleme yok

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
