Purge (8.x-3.0-beta6) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Total
bg: Общо

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Url
bg: URL

en: Performance
bg: Производителност

en: Id
bg: Номер

en: State
bg: Статус

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Empty
bg: Празно

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Page cache
bg: Кеширане страници
