Purge (8.x-3.0-beta6) - en to vi translation catalogue (45 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Logging
vi: Ghi chép

en: No
vi: Không

en: File
vi: Tập tin

en: Tag
vi: Thẻ

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Total
vi: Tổng

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Domain
vi: Miền

en: Processors
vi: Bộ xử lí

en: State
vi: Bang

en: Close
vi: Đóng

en: Change
vi: Thay đổi

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Empty
vi: Trống

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Failed
vi: Thất bại

en: New
vi: Mới

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Move down
vi: Chuyển xuống

en: Move up
vi: Chuyển lên

en: Everything
vi: Tất cả

en: Not supported
vi: Không được hỗ trợ

en: Memory
vi: Bộ nhớ

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: Expression
vi: Biểu thức

en: Page cache
vi: Đệm trang

en: Inspect
vi: Xem xét

en: Capacity
vi: Dung tích
