Purge (8.x-3.0-beta7) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Domain
km: ដែន

en: Processors
km: ប្រព័ន្ធ​ដំណើរ​ការ

en: Close
km: បិទ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Empty
km: ទទេ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Page cache
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ទំព័រ
