Purge (8.x-3.0-beta7) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Refresh
nl: Verversen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Total
nl: Totaal

en: Configure
nl: Instellen

en: Url
nl: URL

en: Performance
nl: Prestaties

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Id
nl: ID

en: Domain
nl: Domein

en: State
nl: Status

en: Close
nl: Sluiten

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Change
nl: Wijzigen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Empty
nl: Leeg

en: Purge
nl: Legen

en: Engine
nl: Machine

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Failed
nl: Mislukt

en: New
nl: Nieuwe

en: 1 month
nl: 1 maand

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Move up
nl: Naar boven verplaatsen

en: Not supported
nl: Niet ondersteund.

en: Memory
nl: Geheugen

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Expression
nl: Expressie

en: Page cache
nl: Pagina-cache

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: Delete @label
nl: @label verwijderen

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Submission
nl: Inzending

en: @num days
nl: @num dagen

en: no caching
nl: geen caching

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
