Purge (8.x-3.0-beta8) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Processors
ku: ڕێکخەرەکان

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Null
ku: هیچ

en: Page cache
ku: حەشارگەی لاپەڕە
