Purge (8.x-3.0-beta9) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Performance
nn: Ytelse

en: Close
nn: Lukk

en: Empty
nn: Tom
