Purge (8.x-3.0-beta9) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: page
ur: صفحہ

en: Logging
ur: اندراج

en: No
ur: نہیں

en: File
ur: فائل

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Configure
ur: ترتیب
