Purge (8.x-3.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Url
bn: ইউআরএল
