Purge (8.x-3.1) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: page
pl: strona

en: Logging
pl: Logowanie

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Refresh
pl: Odśwież

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Database
pl: Baza danych

en: Url
pl: URL

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Domain
pl: Domena

en: Processors
pl: Procesory

en: State
pl: Stan

en: Close
pl: Zamknij

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Change
pl: Zmień

en: Empty
pl: Pusty

en: Engine
pl: Silnik

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: New
pl: Nowy

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Everything
pl: Wszystko

en: Memory
pl: Pamięć

en: Queue size
pl: Rozmiar kolejki

en: Queue
pl: Kolejka

en: Expression
pl: Wyrażenie

en: Delete @label
pl: Usuń @label

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Submission
pl: Zgłoszenie

en: no caching
pl: bez pamięci podręcznej

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
