Purge (8.x-3.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Refresh
sl: Osveži

en: Configure
sl: Nastavi

en: Domain
sl: Domena

en: Processors
sl: Procesorji

en: Close
sl: Zapri
