Purge (8.x-3.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: State
sr: Статус
