Purge (8.x-3.2) - en to hu translation catalogue (63 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: page
hu: oldal

en: Logging
hu: Naplózás

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Tag
hu: Címke

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Refresh
hu: Frissítés

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Configure
hu: Beállít

en: Database
hu: Adatbázis

en: Url
hu: Webcím

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Id
hu: Azonosító

en: Domain
hu: Domén

en: Processors
hu: Feldolgozók

en: State
hu: Állapot

en: Close
hu: Bezár

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Change
hu: Változtat

en: Empty
hu: Üres

en: Purge
hu: Tisztítás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Failed
hu: Sikertelen

en: New
hu: Új

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: Everything
hu: Minden

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Memory
hu: Memória

en: Supported
hu: Támogatott

en: Queue
hu: Várólista

en: Expression
hu: Kifejezés

en: Null
hu: (Érték nélküli)

en: Inspect
hu: Vizsgálat

en: Delete @label
hu: @label törlése

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: Submission
hu: Beküldés

en: @num days
hu: @num nap

en: Comma separated
hu: Vesszővel elválasztva

en: no caching
hu: nincs gyorsítótárazás

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: When content on your website changes, your purge setup will take care of refreshing external caching systems and CDNs.
hu: A webhely tartalmainak változásakor az itt beállított kitisztítási eszközök gondoskodnak a külső gyorsítótárazási és statikustartalom-kiszolgáló (angolul „Content Delivery Network”, röviden CDN) rendszerek frissítéséről.

en: Each layer of caching on top of your site is cleared by a purger. Purgers are provided by third-party modules and support one or more types of cache invalidation.
hu: A webhely gyorsítótárazásának minden szintjét egy-egy kitisztító bővítmény üríti. Ezeket a bővítményeket más modulok biztosítják és általában egy vagy több fajta gyorsítótárat képesek kezelni.

en: @sec seconds cooldown
hu: @sec másodpercnyi lehűlés

en: Please install a module to add at least one purger.
hu: Legalább egy modult telepíteni kell a bővítményének itteni megjelenítéséhez.

en: Public Endpoint
hu: Nyilvános végpont

en: There is no purging capacity available.
hu: Nem áll rendelkezésre kitisztító kapacitás.

en: Purge and modules that integrate with it bundle all log messages into a single channel named <i><code>purge</code></i>.  This configuration form allows you to select what substreams and at which levels are allowed to log.
hu: A <em>Purge</em> és az azzal együttműködő modulok naplózása egyetlen közös <code>purge</code> nevű csatornán történik. Az alábbiakban beállítható, hogy mely összetevő milyen komolysági szinten legyen naplózva.

en: Your queue is empty!
hu: A sor üres.

en: There is no purger loaded which means that you need a module enabled to provide a purger plugin to clear your external cache or CDN.
hu: Nincs betöltve kitisztító eszköz. Engedélyezni kell egy olyan modult, amelyik kitisztító bővítményt kínál egy külső gyorsítárazó vagy statikustartalom-kiszolgáló (CDN) rendszerhez.
