Purge (8.x-3.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Tag
jv: Tautan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Refresh
jv: Anyari

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Empty
jv: Kosong

en: 1 minute
jv: 1 menit
