Purge (8.x-3.2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Database
ne: डेटाबेस

en: New
ne: नयाँ
