Purge (8.x-3.2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Close
se: Gidde
