Purge (8.x-3.4) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: page
ca: pàgina

en: Logging
ca: Registre

en: File
ca: Fitxer

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Refresh
ca: Refresca

en: Configure
ca: Configura

en: Database
ca: Base de dades

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Domain
ca: Domini

en: Processors
ca: Processadors

en: State
ca: Estat

en: Close
ca: Tanca

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Change
ca: Canvia

en: Empty
ca: Buit

en: Plugin
ca: Connector

en: Failed
ca: Fallat

en: New
ca: Nou

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Move down
ca: Mou cap abaix

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Queue size
ca: Mida de la cua

en: Expression
ca: Expressió

en: Null
ca: Nul

en: Submission
ca: Enviament

en: no caching
ca: no desis en memòria cau

en: Plugin ID
ca: ID del connector
