Purge (8.x-3.6) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: page
et: leht

en: Logging
et: Logimine

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Refresh
et: Värskenda

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Configure
et: Seadistus

en: Database
et: Andmebaas

en: 1 day
et: 1 päev

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Id
et: ID

en: Domain
et: Domeen

en: Processors
et: Protsessorid

en: State
et: Olek

en: Close
et: Sulge

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Change
et: Muutmine

en: Empty
et: Tühi

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: New
et: Uus

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Capacity
et: Maht

en: Submission
et: Vastus

en: no caching
et: ei puhverdata

en: Plugin ID
et: Plugina ID
