Purge (8.x-3.6) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: No
gu: નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Close
gu: બંધ

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
