Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: Header
be: Загаловак

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Port
be: Порт
