Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Port
km: ច្រក
