Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Header
nn: Topptekst

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Performance
nn: Ytelse
