Generic HTTP Purger (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Name
ur: نام

en: Path
ur: پاتھ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام
